Šta Delije misle o NATO-u i Kosovu

fudbaler Crvene zvezde na utakmici Superlige Prvenstva Srbije protiv Mladosti Lucani na stadionu Rajka Mitica, Beograd, 20.02.2016. godine Foto: Marko Metlas Fudbal, Crvena zvezda, Superliga Prvenstvo Srbije, Mladodt Lucani

Navijači Crvene zvezde na utakmici 23 kola Superlige Prvenstva Srbije protiv Mladosti Lucani na stadionu Rajka Mitica, Beograd, 20.02.2016. godine (foto:www.mondo.rs)

Navijači Crvene zvezde na utakmici protiv Mladosti iz Lučana koja se odigrala 20-og februara poslali svoju poruku NATO-u.

Tradicionalnih, ali nikako rutinskih: Crvena zvezda – Mladost Lučani 2:1 (0:0) u meču 23. kola Superlige, koji je imao spor tok i furioznu zaršnicu.

Favorit je poveo u 74. minutu golom jednom od trojice debitanata, Damiena Le Taleka, ali su gosti utišali oko 15.000 navijača pogotkom Stevana Lukovića u 80. minutu. Tek nakon što su se plavi isčestitali, a crveno-beli krenuli s centra, pao je i treći, poslednji gol.

Navijači Crvene zvezde su i ovaj meč obeležili fenomenalnim navijanjem .

Poslali su svoju poruku NATO-u i na taj način dali podršku AntiNATO protestu koji se dešavao na ulicama glavnog grada.